הַמְלָצוֹת

גברת תות הוא ספרון לילדות מגיל קטן עד גדול! השירים מתוקים ומלאי חרוזים, והציורים מקסימים! אנחנו מאוד אוהבים לקרוא מהספר בכל שעה ביום, ביחד עם נשנוש של תותים!!! ❤🍓

ורד, אמא של אריאל ואיידן.

הספר ״גברת תות״ כבש אותי ואת בתי שירה בת ה-4 מהרגע הראשון. הכריכה עם העיצוב המתוק כבר הכינה אותנו שמשהו קסום מחכה לנו בפנים ואכן כך היה! המסרים, המילים המעצימות חדרו לליבנו ופשוט ריגשו. לילדים יש היום שפע כה רב של ספרים, וכאן קרה משהו שלא קורה בד״כ - פשוט התאהבנו בגברת תות, היא הצליחה לגרום לנו להזדהות איתה. ספר חובה בכל בית ❤
ממליצה בחום,

קרן מסילתי, אמא של זיו ושירה.

המלצה רותחת על ״גברת תות״! לא נתקלתי בעוד ספר לקטנטנים שמתמקד בהעצמה אישית, הקניית ביטחון, הרגלים וערכים, והכל בשפה קסומה, טבעית ופשוטה, מותאמת גיל. 
ספר שירים כיפי, תמים ומתוק, שאפשר להקריא את כולו לפני השינה, לדקלם שיר אחד בהתאם לסיטואציה (למשל שיר המקלחת, שאהוב אצלנו במיוחד), ואפשר סתם ככה לבחור בכל פעם שיר קצר ולתת לילד להשלים את המשפטים, שיזכור גם באמצע היום כמה מיוחד, נהדר ומתוק הוא. קצת כמו תות :)

מיטל, אמא של יואב ועמית.

tut shy.png

בכל פעם שאמא או אבא מספרים לי כמה הספר מקסים, שהילד ממש אוהב את גברת תות או שהילדה מבקשת שיקראו לה שוב בספר לפני השינה - אני מתרגשת ושמחה שהצלחתי ליצור משהו שמעלה חיוך, ומאפשר רגעים מתוקים של הורים עם ילדיהם. 

שתפו אותי בתמונות ובתגובות שלכם, זה מחמם לי את הלב! ❤️